Polecamy...

Hurom GD - prezentacja możliwości wyciskarki

16 marca 2016

Hurom GD winnyHurom GD to jedna z bardziej interesujących wyciskarek, z którymi mamy obecnie do czynienia na rynku, trudno przy tym polemizować z osobami, które uważają, że zasługuje ona na miano urządzenia wielofunkcyjnego, które sprawdza się jako robot kuchenny. 

hurom GD wyciskarkaUrządzenie może okazać się niezastąpione między innymi wówczas, gdy zamarzy się nam zmielenie mięsa, soli gruboziarnistej oraz pieprzu, może być przy tym zachwycającym wsparciem dla tych osób, które same siebie określają mianem fanów domowego makaronu. Hurom GD pomoże nam również, jeśli zechcemy posilić się pałeczkami chlebowymi, wystarczy bowiem, że założymy końcówkę wyposażoną w nieco większy otwór i będziemy mogli bez przeszkód je wycisnąć.

Na uwagę zasługuje również to, że Hurom doskonale radzi sobie z mieleniem ziaren kawy. Jeśli zatem poszukujemy urządzenia, o którym można powiedzieć, że jest zbliżone do ideału Hurom GD pasuje do tej charakterystyki. Oczywiście, czym innym są zapewnienia producenta, a czym innym praktyczne testy Hurom GD przechodzi je jednak wzorowo.

Przykładem niech więc będzie próba wykorzystania dwóch pomarańczy, okazuje się bowiem, że można z nich uzyskać dwie niepełne szklaneczki soku, co można uznać za wynik satysfakcjonujący. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku jabłek, choć tu wypada poczynić pewne zastrzeżenie, jeśli bowiem produkcja soku ma odbywać się w sposób profesjonalny, musza one zostać wcześniej pokrojone na kawałki. Czynność ta jest też niezbędna w przypadku marchewki i buraczków, ich pokrojenie na kawałki daje bowiem gwarancje tego, że urządzenie lepiej poradzi sobie z tym zadaniem. W zamian można liczyć nie tylko na dużą ilość soku, ale również n to, że zostanie on uzyskany stosunkowo szybko. Również nać pietruszki warto wcześniej pokroić. Nie jest to czynność obowiązkowa, można jednak docenić własną zapobiegliwość, gdy okazuje się, że nie musimy dzięki niej zmagać się z koniecznością żmudnego czyszczenia urządzenia.

Hurom GD

Sam sok spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających odbiorców stanowiąc najlepszy dowód na to, że Hurom GD dobrze radzi sobie z zieleniną. Kolejne testy należy przeprowadzić mając na uwadze mięso i przyprawy, choć niezbędne jest w takim wypadku umycie i wysuszenie urządzenia. Po raz kolejny wypada wspomnieć, że przesądzają o tym przede wszystkim względy praktyczne, w tym zwłaszcza troska o bezpieczeństwo konsumenta. Okazuje się, że Hurom radzi sobie znakomicie zarówno z pieprzem, jak i solą. Co więcej, przygotowanie przypraw wcale nie zajmuje wiele czasu i szybko można zyskać wprawę w tym zakresie.

Autor

Iwan Nowakowski

redakcja bezpiecznaprzystan24.pl

To może Cię zainteresować