Polecamy...

Wyciskarka pozioma Matstone 6w1 Advance

25 marca 2016

wyciskarka pozioma matstoneMatstone drugiej generacji to urządzenie, które jest mocno zróżnicowane urządzenie w porównaniu z pierwszą generacją. Największą innowacją jest to, że mamy całkowicie nowy wałek ślimakowy. Został on przygotowany z użyciem ULTEMU. To nowoczesny surowiec, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością.

wyciskarka Matstone 6w1Nie wchodzi w reakcję z kwasami owocowymi, dlatego nie trzeba się obawiać, że będzie oddawał coś do soku. Wykonuje się z niego również narzędzia chirurgiczne. Oczekiwać można, że poradzi sobie dosłownie z każdym surowcem doskonale. Może przygotowywać masło orzechowe, ciasto ryżowe bez grudek czy mielić przyprawy. Natomiast sok z warzyw czy owoców będzie jeszcze dokładniej wyciskany.

Jeśli chcemy zwiększać klarowność uzyskiwanego soku to tak naprawdę możemy zastosować dodatkowe sito. Otrzymamy w ten sposób praktycznie całkowicie klarowny sok, a więc urządzenie wyjątkowo się sprawdzi. Urzadzenie rzeczywiście daje więc wiele różnych możliwości i można je wykorzystywać w zróżnicowany sposób.

Producent zdecydował się dołączyć do urządzenia aż 6 różnych nakładek, które mogą mieć różne zastosowanie. Dzięki nim będzie można wyciskać lepiej różne składniki a także będzie można wykorzystywać sobie produkty przygotowywane do realizowania makaronów. Urządzenie poradzi sobie również z tym, by wcześniej przygotować ciasto na makaron. Wkładamy wyłącznie wszystkie składniki do urządzenia a dalej będzie ono już pracować i przygotowuje dla nas smaczne produkty. Dzięki temu będzie można stworzyć praktycznie każdy posiłek, na jakim będzie nam zależeć.

Matstone 6w1 AdvanceWarto zauważyć także, że urządzenie jest przygotowane w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu jego użytkowania jest intuicyjne. Każdy bez większych problemów będzie w stanie poradzić sobie z takim urządzeniem. Rozkładanie i składnie jest bardzo proste, dlatego nie będzie także żadnym problemem czyszczenie tego urządzenia. Do tego otrzymujemy również specjalną instrukcję obsługi, która ma również część kucharską. Znajdziemy tam różnorakie przepisy i instrukcje, które pozwolą nam ocenić co da się wyciskać dzięki urządzeniu.

Tak naprawdę produkt jest tak rozwinięty, że jego możliwości są praktycznie nieograniczone. Wyciskarka jest także dostępna w kilku różnych kolorach, dlatego każdy może coś interesującego dla siebie, tak by dało się przygotować odpowiednio kuchnię pod kątem estetycznym. To wszystko sprawia, że produkt może być dosłownie każdemu polecany niezależnie od potrzeb i oczekiwań, tak by zawsze można było sobie przygotować smaczne produkty.

Autor

Paweł Wilk

redakcja bezpiecznaprzystan24.pl

To może Cię zainteresować