Polecamy...

Hurom – 1 generacja / Porównanie wyciskarek

7 marca 2016

Hurom HGW tej chwili urządzenia marki Hurom należą do najlepszych sprzętów na rynku, jeśli chodzi o wyciskanie soków. Są to doskonałe urządzenia, które dają możliwość wypracowania świetnej jakości soku. Obecnie w sprzedaży są różne modele.

hurom HFWiele z nich jest robionych w podobny sposób i nie będą się między sobą szczególnie różnić. Ale będą także takie, które są zróżnicowane technicznie i estetycznie. Można więc szukać dla siebie takich urządzeń, które w 100% spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Hurom HG i HF To urządzenia, które nie są mocno między sobą zróżnicowane. Będzie można jedynie mówić o różnych estetycznie urządzeniach.

Jeśli jednak weźmiemy sprzęty Hu200 oraz Hu500 w porównaniu do modelu Hu600 to okaże się, że sprzęt będzie zróżnicowany. Mają one podobną moc silnika. Wykonywane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, takich jak Ultem oraz Tritan. Są to zdecydowanie twardsze składniki niż plastik, dlatego oczywiście urządzenia będą pracować dłużej bez żadnych awarii. Jeśli chodzi o istotne kwestie to fakt, że nie wchodzą one również w reakcję z kwasami spożywczymi.

Hurom HH - wyciskarka z jednym sitkiem

Jest to kolejne podobne urządzenie, które również pracuje z prędkością 80 obrotów na minutę. Pojemność misy jest podobna, ale jest to sprzęt nieco inny, ponieważ nie będzie w załączeniu drugiego sita tak jak w modelach HG oraz HF. To sprawia, że nie będzie można przeznaczyć sobie produktów do wykonania gęstszych soków i musów. Jest to jedyna wyciskarka marki, która jest pozbawiona tego drugiego sita.

wyciskarka HuromPo przeglądzie urządzeń, które są dostępne w sprzedaży trzeba było również przeprowadzić jakieś testy. Oczywiście kluczowe są owoce, ponieważ z nich najczęściej przygotowujemy soki. Sprzęty marki Hurom radzą sobie rzeczywiście doskonale ze wszystkimi owocami takimi jak jabłka czy pomarańcze. Urządzenie dobrze radzi sobie także z marchwią, która jest już nieco twardsza i wyraźnie widać, że potrzebna moc będzie większa. Tylko w ten sposób urządzenie poradzi sobie z tymi składnikami.

Ale na tym nie skończono testu, ponieważ była jeszcze wykonana próba realizacji soku z buraków a więc już bardzo twardego składnika. I tutaj test był również udany. Nie dość, że sok będzie bardzo dobrze zrealizowany to jednocześnie uzyskuje się go dość szybko co także ma istotne znaczenie. Pierwsza generacja urządzeń Hurom ma więc wiele ciekawych urządzeń do zaoferowania i warto się nimi zainteresować, jeśli szukamy dla siebie dobrej wyciskarki, która pozwoli na przygotowywanie smacznych zdrowych soków.

Autor

Angelika Cisowska

redakcja bezpiecznaprzystan24.pl

To może Cię zainteresować