Polecamy...

Marka KitchenAid

6 listopada 2016

Produkty KitchenAid to ciekawe rozwiązania techniczne, gdy chodzi o miksery, tostery, blendery, wyciskarki do soków czy czajniki. Firma jest na rynku od około 100 lat. Pojawiła się na początek na terenie USA, gdzie Herbert Johnston zdecydował się przygotować sprzęt, który miał ułatwiać pracę kucharzom, piekarzom i tak rozpoczęła się przygoda marki.

KitchenAid mikser

Można powiedzieć, że to kultowy mikser planetarny. Przy projektowaniu twórca kierował się tym, by sprzęt odwał odpowiednio ręczną pracę piekarzy. Chodziło o to, by mieszane składniki były odpowiednio napowietrzone i dobrze wymieszane. Praca sprzętu odbywa się przez wprowadzenie mieszadeł w ruch planetarny.

Mikser Artisan

Mikser Artisan ma być oddaniem dużych mikserów przemysłowych. Został on zmniejszony do wielkości urządzenia domowego. Pojawił się w produkcji w roku 1919 i stał się elementem wyposażenia każdej piekarni oraz cukierni. Mikser pożądany będzie przez kucharzy i cukierników na całym świecie. To świetny kuchenny pomocnik, który sprawdzi się doskonale. Początkowo może nie wyglądał tak dobrze, ale w latach 30-tych wykonano prace, którymi zajął się Egmont Arens i po modyfikacjach również estetycznie sprzęt wyglądał świetnie i stał się hitem w gospodarstwach domowych.

Wyposażenie kuchni

W tym okresie również czasopisma zaczęły się nim zachwycać. Pojawiło się bardzo wiele artykułów, które były pochlebne w stosunku do tego urządzenia. Sprzęt został idealnie dopracowany i rzeczywiście wzbudza zachwyt niezmiennie od około 100 lat. Jest to urządzenie, które pasuje idealnie do każdej kuchni niezależnie od tego jaki konkretnie styl wnętrz będziemy chcieli przygotować czy mamy wnętrza retro, rustykalne, minimalistyczne czy nowoczesne.

Mikser profesjonalny do użytku domowego

Wiele osób nie jest w stanie sobie wyobrazić gotowania bez tego sprzętu. Wyjątkowy wygląd od dekad się nie zmienia i cały czas zachwyca. Sprzęt jest funkcjonalny, ponieważ ma wiele przystawek. Dużym atutem będzie kultura pracy ponieważ sprzęt jest cichy i spokojnie będzie można przy nim rozmawiać przez telefon. Dzięki wyjątkowej konstrukcji i gamie kolorystycznej będzie to rzeczywiście pod każdym względem prawdziwy numer jeden na świecie, sprzęt po prostu perfekcyjny.

Autor

Paweł Wilk

redakcja bezpiecznaprzystan24.pl

To może Cię zainteresować